Facebook Allegro Google+
Opcje przeglądania

 

Wypożyczalnia sprzętu turystycznego dla dzieci

Realizowanie pasji turystycznych to domena młodych ludzi, którzy mają w sobie wiele energii i są wystarczająco sprawni, aby przemierzać górskie szlaki. Kiedy w rodzinie pojawia się dziecko, wielu pasjonatów górskich wypraw odkłada na bok sprzęt telemarkowy czy buty trekkingowe i poświęca czas jedynie swoim domowym obowiązkom. Dziecko nie musi jednak sprawić, że całkowicie zrezygnujesz z własnych przyjemności. Doskonałym rozwiązaniem jest wspólne podróżowanie z odpowiednim wyposażeniem. W organizacji takiego wypoczynku pomoże Ci nasza wypożyczalnia sprzętu turystycznego dla dzieci.

Jeśli lubisz długie wyprawy rowerowe czy też marzysz o zwiedzaniu na dwóch kółkach Chorwacji lub Norwegii – oferujemy Ci możliwość wypożyczenia komfortowej i bezpiecznej przyczepki dla malucha. Umocowana do tylnego koła roweru zapewni wygodne miejsce dla Twojego dziecka, a jednocześnie nie wpłynie na komfort jazdy. Przyczepki rowerowe mają zamknięte konstrukcje, ze ściankami wyposażonymi w szybki. Dzięki temu maluch jest w nich całkowicie chroniony przed wiatrem i deszczem. Nie grozi mu też wypadnięcie, a jednocześnie ma zapewniony dobry widok. Wypożyczalnia przyczepek rowerowych udostępnia również nosidełka turystyczne, które doskonale sprawdzą się podczas wypraw trekkingowych. Wygodne siedzisko możesz nosić na plecach. Dzięki temu masz dziecko zawsze przy sobie, a jednocześnie możesz się cieszyć przyjemnością z wędrowania. Wypożyczalnia sprzętu turystycznego dla dzieci umożliwia wynajęcie przyczepek i nosidełek za kilkanaście złotych dziennie.

wypożyczalnia sprzętu turystycznego dla dzieci

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl