Facebook Allegro Google+

 

Buty trekkingowe, nosidełka – akcesoria turystyczne

Turystykę można uprawiać z wielu powodów. Podróżujemy, aby poznać świat, zrelaksować się, w celach religijnych czy zdrowotnych. Istotne miejsce zajmuje też turystyka aktywna. To odmiana rekreacji w ruchu, która stopniem trudności i forma jest dostosowana do wieku, preferencji oraz możliwości człowieka. Osoby starsze chętnie uprawiają nordic walking, dzieci lubią wycieczki rowerowe, a dorośli amatorzy sportów wybierają m.in. trekking czy bardziej wymagające wspinaczki górskie. Każda z tych odmian turystyki aktywnej wymaga odpowiedniego wyposażenia, a w szczególności – odpowiedniego obuwia. Buty trekkingowe, które oferujemy zagwarantują nie tylko wygodne poruszanie się po trudnych szlakach, ale również zwiększą bezpieczeństwo wypraw. Solidna podeszwa ochroni przed zranieniem o kamienie, a sznurowane cholewki – przed skręceniem kostki.

Jeśli na wędrówki po górskich szlakach zabierasz również swoje małe dziecko, polecamy specjalne nosidełka turystyczne. Tekstylne krzesełko umocowane na specjalnym stelażu możesz założyć jak plecak. Dzięki temu Ty i Twoja pociecha zyskujecie większy komfort i razem możecie przemierzać szlaki. Nosidełka turystyczne proponuje również nasza wypożyczalnia sprzętu turystycznego dla dzieci. Buty trekkingowe i sprzęt dla maluchów to nie wszystkie artykuły z naszej oferty. Przygotowaliśmy też przydatne na szlakach akcesoria, wśród których znajdziesz m.in. latarki na czoło i małe raczki do wchodzenia po śniegu.

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl