Facebook Allegro Google+

Tradycyjne rowery trójkołowe – zadbaj o aktywność fizyczną w każdym wieku

Uwielbiasz jeździć na rowerze, jednak Twój stan zdrowia nie pozwala Ci na korzystanie z klasycznego modelu? Zastanawiasz się nad tym, czy jest jakieś rozwiązanie, które pozwoli Ci być ciągle aktywnym fizycznie? Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, w tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie solidne rowery trójkołowe dla dorosłych. To wyjątkowo bezpieczne i stabilne modele, na które łatwo wsiąść. Ponadto za sprawą ich stabilnej konstrukcji nie przewrócisz się podczas jazdy, gdy na chwilę stracisz równowagę.

Komfort przede wszystkim

Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem, dlatego dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty zapewniały Ci maksymalnie wysoki poziom komfortu. Właśnie z tego względu w naszym asortymencie znajdziesz rowery wyposażone w przestronne kosze idealne do przewożenia zakupów, kilka biegów, a także wygodne siodełka. Postaw na sprzęt, który ze względu na swoją budowę pozwoli Ci się prowadzić zdecydowanie łatwiej niż klasyczny rower.

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl