Facebook Allegro Google+

 

Narty śladowe

Narciarstwo śladowe to odmiana sportu zimowego, która obejmuje długie wyprawy po utartych szlakach z możliwością schodzenia na nieprzetarte tereny. Ta dyscyplina jest formą turystyki, która jest przeznaczona zarówno dla doświadczonych narciarzy, jak i dla tych mniej wprawnych. Technika nie wymaga specjalnych umiejętności, a sposób uprawiania narciarstwa śladowego jest uzależniony od poziomu umiejętności. Początkujący mogą ograniczać się do spokojnych spacerów po wyznaczonym szlaku. Na bardziej zaawansowanych czekają dzikie, płaskie i pagórkowate tereny.

Narty śladowe, które mamy w ofercie mogą być proste lub taliowane, z najwęższą częścią pod butem. Odmianą nart śladowych są jeszcze szersze od nich narty backcountry, które również znajdziesz w naszym asortymencie. Obok popularnych marek Rossignol, Fischer i Alpina polecamy również nowoczesne narty śladowe z fabryki Sportena.

Wszystkie rodzaj nart dostępne są w kilku długościach, dzięki czemu możesz je dobrać odpowiednio do swojej masy ciała. Przygotowaliśmy także ofertę obuwia narciarskiego do tej odmiany sportu oraz wiązania typu NNN oraz SNS stosowane w nartach turystycznych i przełajowych. Jeśli nie wiesz, jak dobrać poszczególne elementy zestawu, zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji gotowych kompletów do narciarstwa śladowego. Poszczególne propozycje przygotowaliśmy z myślą o różnych możliwościach finansowych naszych klientów.

Alpina T10 Eve Alpina T10 Eve
Producent: Alpina
Cena: 339,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fischer Offtrack 3 Fischer Offtrack 3
Producent: Fischer
Cena: 499,00 zł
zobacz więcej
Fischer Offtrack 5 Fischer Offtrack 5
Producent: Fischer
Cena: 579,00 zł
zobacz więcej
Fischer Sporty Crown Fischer Sporty Crown
Producent: Fischer
Cena: 249,00 zł
zobacz więcej
Rossignol X-5 OT Rossignol X-5 OT
Producent: Rossignol
Cena: 489,00 zł
zobacz więcej
Rossignol X-6 Classic Rossignol X-6 Classic
Producent: Rossignol
Cena: 399,00 zł
zobacz więcej
Rossignol X5 FW Black Rossignol X5 FW Black
Producent: Rossignol
Cena: 379,00 zł
zobacz więcej

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl