Facebook Allegro Google+
1pxOpcje przeglądania

 

Skutery elektryczne

Skutery elektryczne są rewelacyjnym środkiem transportu w zatłoczonych miastach. Szczególnie sprawdzają się w centrach i starszych dzielnicach, w których przedzieranie się wąskimi uliczkami wymaga wprawy oraz cierpliwości. Skuter to również idealny pojazd podczas letniego wypadu za miasto. Nie rozwija wprawdzie wielkich prędkości, ale jest komfortowy, łatwy w prowadzeniu i nie wymaga pedałowania, jak rowery elektryczne. Jego zaletą jest uniezależnienie od paliwa, dzięki czemu pojazd jest ekologiczny i nie emituje spalin. Ładowanie akumulatora wymaga dostępu do gniazdka elektrycznego, bez potrzeby wizyty w serwisie czy na stacji paliw.

Jeśli poszukujesz alternatywnego dla samochodu, wygodnego środka transportu, postaw na skutery elektryczne w wersji dwukołowej lub trzykołowej. Te drugie są znacznie stabilniejsze i doskonale sprawdzą się w przypadku osób starszych lub młodych amatorów podróżowania. Poszczególne modele różnią się też takimi cechami jak maksymalna rozwijana prędkość czy pojemność i czas użytkowania akumulatora. Typowe modele osiągają prędkości powyżej 40 km/h, a na jednym ładowaniu mogą przejechać ponad 40 km. Podczas wyboru skutera warto przede wszystkim zwrócić uwagę na jego zasięg. Rozładowanie akumulatora w trasie może być poważnym problemem, bowiem trudno znaleźć ogólnie dostępne gniazdko elektryczne, a czas ładowania wynosi ponad 6 godzin.

Uebler E-Scooter Uebler E-Scooter
Producent: Uebler
Cena: 5 999,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

chanel-logos1

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

1px do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl