Facebook Allegro Google+
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Funkcjonalne i praktyczne rowery składane

Rowery składane są pojazdami o kompaktowej konstrukcji, które można szybko i bezproblemowo złożyć. Są idealne dla osób, które dużo podróżują i potrzebują jednośladów łatwych w transporcie. Początkowo tzw. składaki były przeznaczone jedynie do jazdy w terenie mało wymagającym. Dzisiaj są to również rowery miejskie, szosowe i górskie. Ich wspólną i najważniejszą cechą jest zawsze kompaktowość.

Dla kogo przeznaczone są popularne rowery składane?

Nie da się ukryć, że rowery składane mają wielu zwolenników. Są dobrym rozwiązaniem dla osób mieszkających w małych mieszkaniach. Nie zajmują bowiem zbyt wiele cennego miejsca. Pod tym względem znacznie wygrywają ze standardowymi rowerami. Możne je przechowywać nawet w szafie czy pod łóżkiem. Rowery składane wybierają też osoby, które dużo podróżują. Przechowywanie takiego jednośladu w namiocie czy na łódce nie jest większym problemem.

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl