Facebook Allegro Google+

Turystyka rowerowa jest bardzo popularna. Nie tylko nie wymaga dużych nakładów finansowych, ale też może być uprawiana przez całe rodziny, w każdej wolnej chwili. Na rower można się wybrać po pracy lub podczas wolnego weekendu. Można też spędzić na nim całe wakacje. Rowery to sposób na wspólny wypoczynek całej rodziny także tej z małymi dziećmi. To dla nich właśnie przygotowaliśmy specjalną ofertę, jaką są przyczepki rowerowe.

Te wyjątkowe, dwukołowe konstrukcje łączą w sobie komfort i bezpieczeństwo podróżowania z dzieckiem. Są o wiele wygodniejsze i mniej obciążają rodzica w porównaniu do krzesełek i siedzisk na bagażnikach. Przyczepka rowerowa z amortyzacją jest zamknięta, dlatego maluch nie może z niej wypaść. Umieszczone w ściankach szybki zapewniają mu dobry widok, a rodzic może obserwować dziecko. Przyczepki rowerowe są mocowane do piasty tylnego koła. System dwóch kółek korzystnie wpływa na stabilizację roweru podczas jazdy oraz umożliwia jego zatrzymanie w dowolnym miejscu. Oferowane przez nas modele są przystosowane do przewozu jednego lub dwójki dzieci. Przyczepka rowerowa z amortyzacją jest dość sporą inwestycją finansową, dlatego jeśli planujesz jednorazową, kilkudniową wyprawę ze swoją pociechą, możesz skorzystać z oferty, jaką przygotowała nasza wypożyczalnia sprzętu turystycznego dla dzieci. Poszczególne modele przyczepek możesz wynająć w cenie już od 20 zł za dobę. W wypożyczalni mamy również foteliki na rowery oraz specjalne nosidełka na górskie wędrówki z maluchem.

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl