Facebook Allegro Google+

Weehoo I Go Turbo

Dostępność: Zapytaj o produkt
Cena: 20,00 zł 20.00
ilość szt.
Producent: Weehoo
Kod produktu: WIGT
Zapytaj o produkt

Opis

Weehoo I Go Turbo to niezawodna, jednokołowa przyczepka rowerowa z pedałami, która pozwoli tobie i twojemu dziecku na wspólne wycieczki i aktywne spędzenie czasu.

Dzieci są bezpiecznie przymocowane do przyczepki za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa. Przyczepka posiada również dodatkowe pasy na pedałach, oraz niezależny i bezpiecznie zabudowany łańcuch. Przyczepka Weehoo spełnia standardy CPSC, ASTM (amerykańskie) i EN (europejskie).

Przyczepka i-Go to jedyna przyczepka, która pozwala na bezpieczne przymocowanie dzieci pasami do siedziska i jednocześnie umożliwia dziecku aktywne pedałowanie. Dziecko może niezależnie pedałować i dać szansę rodzicowi na odpoczynek.

Regulacja dla większości dzieci w wieku 2-9 lat - siedzisko można szybko zbliżyć lub oddalić od pedałów, by dopasować do wzrostu dziecka. Twoje dziecko nie wyrośnie szybko z przyczepki i-Go. Przyczepka rekomendowana dla dzieci o wzroście od 96 (dosięganie do pedałów) do 132 cm i wadze do 30 kg.

I-Go angażuje dzieci w pedałowanie - dziecko może pedałować lub odpoczywać, kiedy zechce. Dzieci odczuwają przyjemność nawet podczas długich wypraw. Idealne rozwiązanie dla dzieci, które są za duże do fotelika rowerowego lub nudzą się w tradycyjnych, zabudowanych przyczepkach i chcą uczestniczyć aktywnie w przejażdżkach i być blisko centrum wydarzeń

Dwie sakwy na tylnym kole oferują mnóstwo przestrzeni bagażowej. Dodatkowo zapewniają, że małe rączki nie sięgną do koła. Dodatkowo z tyłu siedziska znajduje się duża kieszeń, a po bokach – dwie mniejsze na butelkę i przekąskę.
        
Idealna przyczepka do wąskich ścieżek i szlaków rowerowych. Łatwo się prowadzi dzięki ruchomemu zaczepowi i konstrukcji jednośladowej.
I -Go został zaprojektowany jako trwała i niezawodna przyczepka – na ścieżkach, w lasach oraz górach.

Przyczepka rowerowa i-Go Turbo jest zaprojektowana tak, by pasowała do większości rowerów dla dorosłych z okrągłą rurą podsiodełkową i wielkością koła 26, 27, 29 cali, 650c lub 700c. Przyczepka jest wyposażona w pięć najbardziej popularnych rozmiarów tulei, które możemy dopasować do różnych rozmiarów sztycy podsiodełkowej: 25,4 mm, 26,8 mm, 27,2 mm, 30,9 mm, 31,6 mm.

Zalecamy, aby Rura podsiodełkowa była wykonana z wysokiej jakości stali lub aluminium. Rury wykonane z lekkiego aluminium lub lekkiego włókna węglowego mogą ulec uszkodzeniu.

 
CHARAKTERYSTYKA / DANE TECHNICZNE :

  • Długość: 124 cm / 208 cm (z holem)
  • Szerokość: 36 cm
  • Wysokość: 81 cm
  • Waga: 12 kg

 

Zobacz film prezentujący jednokołową przyczepkę rowerową Weehoo I Go Turbo:

Cennik wypożyczenia przyczepki: Weehoo I Go Turbo
1-3 dni 30 zł/d
4-10 dni 25 zł/d
11 dni lub dłużej 20 zł/d
Kaucja 200 zł

*** Przy wypożyczeniu przyczepki opłata jednorazowa w wysokości 30 zł za każde dodatkowe akcesorium.

Opinie o produkcie (0)

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl