Facebook Allegro Google+

Thule Rapid System 753 + Wingbar + Kit 3xxx

Dostępność: dostępny
Cena: 939,00 zł 939.00
quantity szt.
Producent: Thule
Kod produktu: 8EFE-46187
Zapytaj o produkt

1px Opis

Zestaw Thule Wingbar + Rapid System 753 to doskonałej jakości bagażnik bazowy stworzony by przewożenie towaru było wygodne a zarazem bezpieczne. Dzięki aluminiowej belce stylizowanej na wzór skrzydła samolotu, bagażnik ten jest jednym z najcichszych na rynku - nigdy więcej świstów podczas jazdy! Belka ta posiada rowek "T" służący do montażu uchwytów rowerowych, narciarskich, boxów dachowych oraz wielu innych akcesoriów. Dodatkowo zabezpieczony jest gumową uszczelką, która jeszcze bardziej wycisza belkę podczas jazdy.

 

Bagażnik ten dzięki specjalnemu "kitowi montażowemu" projektowanemu pod dany model samochodu idealnie dopasowuje się do linii samochodu, minimalizując ryzyko otarcia lub wgniecenia się blachy. Bagażnik ten montowany jest za pomocą śrub, które przykręcane są w fabryczne punkty montażowe (fix pointy). Całość spoczywa na gumowej podkładce by bagażnik nie zostawił śladu na lakierze.

 

Kolejnym elementem zestawu jest system Thule 753, który utrzymuje belki oraz "kit" na właściwym miejscu. Jest to najbardziej uniwersalny system ze wszystkich stóp montażowych, który można wykorzystać zarówno przy montażu w fabryczne punty (fix points) jak i przy mocowaniu na reling zintegrowany (przylegający do dachu). Całość estetycznie wykończona jest zaślepkami zamykanymi na kluczyk.

Dopasuj bagażnik do swojego auta: KLIKNIJ

1px Opinie o produkcie (0)

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

1px do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl