Facebook Allegro Google+

Thule Edge 959x + Kit 3xxx

Dostępność: dostępny
Cena: 1 129,00 zł 1129.00
quantity szt.
Producent: Thule
Kod produktu: A6D7-84081
Zapytaj o produkt

1px Opis

Edge to najbardziej ekskluzywny bagażnik bazowy od firmy Thule. Jego aerodynamiczna linia wzorowana na przekroju skrzydła samolotu wraz z zaokrąglonymi końcami sprawia, że model ten idealnie komponuje się z każdym samochodem oraz jest jednym z najcichszych na rynku. Model ten posiada zintegrowane stopy montażowe, które są scalone z belką. Edge 959x pasuje zarówno do relingów zintegrowanych jak i pod fabryczne punkty montażowe tak zwane fix pointy. Wystarczy wymienić jedynie element dopasowujący (kit montażowy).

Dzięki rowkowi "T" możemy zamontować wszelkie akcesoria, niezbędne na długą podróż takie jak boxy dachowe, uchwyty rowerowe, uchwyty narciarskie oraz wiele innych. Gdy rowek "T" nie jest wykorzystywany należy zabezpieczyć go gumową uszczelką, która znajduje się w zestawie.

Najważniejszym elementem składowym bagażnika bazowego jest jednak "kit montażowy", który przytwierdza belki do dachu samochodu. W tym wypadku elementami będą śruby, które wkręcamy do specjalnie przygotowanych miejsc w dachu (fix points). Bagażnik będzie spoczywał na gumowych podkładkach minimalizując ryzyko uszkodzenia lakieru poprzez montaż bagażnika.

Dopasuj bagażnik do swojego auta: KLIKNIJ

1px Opinie o produkcie (0)

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

1px do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl