Facebook Allegro Google+

Taurus Adventure 340 Eco

Dostępność: dostępny
Cena: 1 269,00 zł 1269.00
ilość szt.
Producent: Taurus
Kod produktu: D1B2-54250
Zapytaj o produkt

Opis

Taurus Adventure 340 to boxy dachowe, dzięki którym przestrzeń bagażowa Twojego pojazdu zyska dodatkowe 340 litrów. Z powodzeniem mogą pomieścić wszystko to co najczęściej zabieramy ze sobą ruszając na urlop: sprzęt wakacyjny, wózek dziecięcy, kaski i akcesoria rowerowe, sprzęt biwakowy i cała masa bagaży.

 

Box dachowy Taurus Adventure 340 – rozwiązania techniczne

 

Model Taurus Adventure w wersji ECO został opracowany z myślą o użytkownikach, którzy przede wszystkim cenią jakość wykonania oraz użytych materiałów. W przypadku tego boxa, bardziej przystępną cenę uzyskano dzięki zastosowaniu w nim nieco mniej skomplikowanego systemu montażu do belek bagażnika bazowego, oraz jednostronnego otwierania. W pozostałych wersjach Taurus Adventure o pojemności 340 l, mamy system dwustronnego otwierania pokrywy boxa, oraz autorski system montażu do bagażnika bazowego SimpleFix.

Model Taurus Adventure 340 wyróżnia użyty do jego produkcji specjalny, wzmocniony materiał ABS o grubości 6 mm, zapewniający większą sztywność i odporność na warunki drogowe, a tym samym lepiej chroniący swoją zawartość.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa naszego bagażu, Taurus Adventure 340 został wyposażony w trzypunktowy centralny zamek.

Taurus Adventure 340 ECO dostępny jest w kolorze czarnego matu o charakterystycznej, chropowatej strukturze karbonu, przypominającej nieco strukturę skórki pomarańczy.

 

Boxy dachowe z serii Taurus Adventure

 

Serię Taurus Adventure tworzą 4 modele boxów dachowych o pojemnościach 300, 340, 480, oraz największym 630 litrów. Z uwagi na szeroki wachlarz oferowanych rozmiarów, linia Taurus Adventure może być odpowiedzią na bardzo zróżnicowane potrzeby Klientów. W zależności od wybranego rozmiaru, boksy dachowe mogą występować w 3 kolorach (czarny/srebrny/biały) oraz wersji matowej lub z połyskiem.

 

Taurus Adventure 340 ECO czarny mat - podsumowanie najważniejszych cech boxa

 

 • Bezproblemowy montaż za pomocą cybantów (obejmy U) łączących belki o szer. 8 cm z regulacją skokową (nawiercone otwory w dnie boxa) umożliwiającą dopasowanie do rozstawu na belkach samochodu.

 • Wykonane z tworzywa ABS o grubości 6 mm, zapewniającego większą sztywność, wytrzymałość i bezpieczeństwo Twoim bagażom.

 • Otwierane jednostronnie - z prawej strony.

 • Trzypunktowy centralny zamek, maksymalizujący bezpieczeństwo.

 • Opcjonalnie (do dokupienia) adaptery do montażu na szerokich belkach za pomocą rowka „T” (dostosowane również do fabrycznych belek BMW).

 • Wymiary zewnętrzne 190 cm dł. x 67 cm szer. x 42 cm wys.

 • Szerokość dolnej części boxa w miejscu kontaktu z belką to 59 cm.

 • Rozstawy na belkach do montażu boxa: max. – 92 cm, min. - 56 cm.

 • Pojemność 340 litrów.

 • Ładowność do 50 kg.

 • Taśmy do mocowania bagażu.

 • Kolorystyka: czarny matowy (struktura jak skórka pomarańczy)

 • Certyfikaty TÜV – GS/NORD oraz ISO.

 • Gwarancja 5 lat.

 

Porady i uwagi:

 

Przy podejmowaniu decyzji o zakupie boxa dachowego należy zwrócić uwagę na kilka kluczowych elementów, jak aerodynamika, sposób montażu czy nośność. Przede wszystkim należy jednak liczyć się z potrzebą jego zastosowania. Rozmiar boxa powinien być pobocznym elementem motywującym do jego zakupu, ponieważ może generować niepotrzebne wydatki w sytuacji nieprzemyślanego zakupu (box zamontowany na samochodzie zupełnie inaczej się prezentuje).

 

Należy pamiętać, że montując box na pojeździe, jego wysokość ulega zmianie, co ma istotne znaczenie przy wjazdach do garaży - zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i garaży podziemnych w budynkach wielorodzinnych, a także parkingów podziemnych mieszczących się przy marketach.

 

Wysokość pojazdu z boxem ma również znaczenie przy przejazdach pod niskimi wiaduktami oraz przy przeprawach promowych, gdzie powiększona wysokość pojazdu wiąże się niejednokrotnie ze zwiększoną opłatą za podróż.

 

Warto zwrócić uwagę przy zakupie boxa na jego wymiary w aspekcie przewożonego w nim sprzętu. Długość boxa podawana jest w tzw. wymiarze zewnętrznym. Dokonując zakupu boxu z myślą o transporcie nart, należy odjąć ok. 10 do 15 cm od podanego wymiaru zewnętrznego, tak aby narty, które mają być nim przewożone, mogły zostać swobodnie umieszczone w środku.  

Opinie o produkcie (0)

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl