Facebook Allegro Google+

Spikes - Spider Compact 2

Dostępność: dostępny
Cena: 1 299,00 zł 1299.00
ilość szt.
Producent: Spikes-Spider
Kod produktu: 5203-471E9
Zapytaj o produkt

Opis

Nakładki śniegowe Spikes - Spider to rewolucja w dziedzinie łańcuchów śniegowych! Wersję Compact możemy mieć na kołach już w 30 sekund! Dzięki specjalnie opracowanemu adapterowi przykręcanemu na stałe do koła, wpięcie samej nakładki jest niezwykle szybkie, proste i intuicyjne. Gwarantujemy, że z założeniem modelu Compact poradzi sobie każdy nawet w najbardziej zróżnicowanych warunkach pogodowych. Nakładki te przeznaczone są do użytku w warunkach lekkich! Są one dedykowane głównie do samochodów sportowych z niskim zawieszeniem, gdzie montaż standardowych łańcuchów jest niemożliwy lub zabroniony. Bywa, że jest to jedyny rodzaj łańcuchów, które możemy zastosować w danym modelu samochodu. Nakładki te dzięki poliuretanowych częściach z kolcami doskonale sprawdzą się w warunkach gołoledzi.

Do montażu nakładek konieczny jest wcześniej wspomniany adapter na koła, który raz założony posłuży nam przez cały sezon zimowy a auto będzie w każdej chwili gotowe do założenie zestawu Compact. Jest to niezwykle ważne w miejscowościach oddalonych od większych miast, gdzie częstym zjawiskiem są nieodśnieżone, śliskie drogi.

Ważne! Prawidłowy dobór adaptera jest możliwy jedynie po podaniu wielkości śrub w kole!

Charakterystyka:

- Niezwykle szybki i intuicyjny system montażu - wystarczy 30 sekund!

- Montaż bez konieczności najeżdżania - dostępny od zewnętrznej części koła.

- Brak konieczności dodatkowego napinania.

- Części wykonane z odpornego na ścieranie poliuretanu!

- Spełnia normy TUV oraz ONORM.

- Dedykowane szczególnie do samochodów sportowych z niskim zawieszeniem.

UWAGA!

Przed zamontowaniem nakładek Spikes - Spider należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi. Nieprawidłowe zamontowanie nakładek jak również użycie ich w nieodpowiednich warunkach może spowodować ich nieprawidłowe działanie - a w efekcie doprowadzić do uszkodzenia pojazdu lub powstania ryzyka spowodowania wypadku.

Opinie o produkcie (0)

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl