Facebook Allegro Google+

Pewag VKK 12mm

Dostępność: dostępny
Cena: 530,00 zł 530.00
ilość szt.
Producent: Pewag
Kod produktu: E112-236C1
Zapytaj o produkt

Opis

Pewag Panzer VKK to najlepsze na rynku zabezpieczenie roweru używane przy przechowywaniu stachonarnym, np. w ogólnodostępnej piwnicy lub na klatce schodowej.

Zabezpieczenia rowerowe pewag VKK 12mm wykonane są z łańcucha wykonanym z drutu o grubości 12mm o profilu kwadratowym, co dodatkowo wzmacnia jego konstrukcję, gdyż na ogniwie jest więcej materiału. Łańcuch jest utwardzony powierzchniowo do wartości 750 HV.

Twardość rdzenia łańcucha jest niższa (okolo 450 HV) dzięki czemu łańcuch nie jest "kruchy". Łańcuchy o grubości 12mm nie są możliwe do przecięcia za pomocą ręcznych narzędzi.

Łańcuch zamykany jest kłódką wykonaną przez renomowanego włoskiego producenta; firmę VIRO. Oferowane przez nich kłódki posiadają zabezpieczenia przed rozwierceniem zamka, a główny bolec kłódki jest chroniony przez najlepsze na rynku ogniwa łańcucha. Kłódki są z jednego kawałka stali nierdzewnej.

Całość zabezpieczona jest materiałem tekstylnym, który chroni ramę roweru przed porysowaniem

Długość łańcucha 150cm!

Opinie o produkcie (0)

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl