Facebook Allegro Google+

Mont Blanc Barracuda

Dostępność: Zapytaj o produkt
Cena: 449,00 zł 449.00
ilość szt.
Producent: Mont Blanc
Kod produktu: 2ADA-882C3
Zapytaj o produkt

Opis

Mont Blanc 529 Barracuda to niezwykle estetyczny i funkcjonalny uchwyt rowerowy. Nowatorskie rozwiązanie z wgłębieniem na przednie koło zapewnia stabilne mocowanie roweru, kierownica jest obrócona idealnie w kierunku jazdy nie skręca się  jak w przypadku tradycyjnych uchwytów. Dzięki temu rozwiązaniu rower stoi w uchwycie bez zapięcia ramy, umożliwia to swobodne zamocowanie roweru bez konieczności podtrzymywania i wygodne zapięcie ramy. Wykonany z trwałego tworzywa sztucznego, odpornego na działanie warunków atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne, Jakość potwierdzona opiniami użytkowników jak również sprzedawców brak jakichkolwiek reklamacji.

Unikalna konstrukcja uchwytu Mont Blanc Barracuda powoduje, że rower utrzyma się w uchwycie przed zaciśnięciem uniwersalnej szczęki na jego ramie. Ponadto bagażnik ten posiada zamki zabezpieczające zarówno sam uchwyt jak i rower. Zestaw standardowy zawiera wsuwki umożliwiające zamontowanie uchwytu na belkach aluminiowych bagażnika dachowego. Uchwyt jest zmontowany fabrycznie, dzięki czemu montaż na dachu nie wymaga dodatkowych narzędzi.

Dzięki regulowanemu uchwytowi możliwy jest montaż każdego roweru dziecięcego. Mont Blanc Barracuda spełnia wymagania testu City Crash.

 

Cechy i parametry techniczne Mont Blanc Barracuda:

  • Maksymalna szerokośc opon 2.2 cala /około 5 cm/.
  • Zalecana grubość ramy roweru  od 20 do 80 mm.
  • Wyposażony w unikalne zabezpieczenie antykradzieżowe roweru w uchwycie, jak i zamknięcie uchwytu na belkach bagażnika.
  • Montaż na belkach prostokątnych i owalnych aero różnych producentów, w  zestawie  adaptery.
  • Dostępny jako model zakładany po stronie kierowcy - lewostronny lub po stronie pasażera - prawostronny.
  • Certyfikat TUV /City Crash
  • Gwarancja 3 lata.
  • Waga uchwytu 3,5 kg.

 

Opinie o produkcie (0)

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl