Facebook Allegro Google+
Kategorie wpisów

Wypożyczalnia bagażników

Przepisy zabraniają przewożenia nart luzem wewnątrz samochodu. Montaż nart na dachu samochodu w tzw. uchwytach narciarskich powoduje, że nasz sprzęt dociera niejednokrotnie do celu brudny, poddany działaniu warunków atmosferycznych, które maja często zgubny wpływ na kondycję naszego sprzętu narciarskiego.

   Dlatego optymalnym rozwiązaniem jest transport nart w boxie dachowym - sprzęt dociera wówczas suchy i czysty, oprócz nart możemy spakować również buty narciarskie, kaski, kije i inny sprzęt. Box dachowy możemy kupić. Dla wielu pojawia się jednak dylemat, czy jest to dobre rozwiązanie. Często wyjeżdżamy tylko raz w roku, natomiast box trzeba przechowywać przez cały rok i zajmuje dużo miejsca. Dla tych wszystkich, którzy zastanawiają się jak bezpiecznie i komfortowo spakować swój sprzęt bez konieczności zakupu boxa proponujemy skorzystanie z usług naszej wypożyczalni bagażników - prowadzimy ją od kilkunastu lat - najpierw w Bielsku-Białej na ulicy Wapiennej, a obecnie w Kozach przy ulicy Bielskiej 164.

  Dogodna lokalizacja sprawia, że z naszej wypożyczalni korzystają klienci nie tylko z Bielska-Białej i najbliższej okolicy, ale również z Żywca, Wisły, Ustronia, Kęt, Pszczyny, Czechowic-Dziedzic, Oświęcimia, Cieszyna, Skoczowa, Szczyrku, a nawet z Katowic, Tychów, czy Krakowa.

  Wypożyczamy boxy renomowanych firm w dobrym stanie technicznym. Najczęściej są to holenderskie boxy firmy Hapro z linii Traxer, włoskie boxy firmy Junior z linii Altro. Zdarza się również, że klienci chcą kupić boxa, ale przedtem chcą go przetestować - również jest u nas taka możliwość. Na "specjalne życzenie" możemy wypożyczyć niezwykle funkcjonalne, wykonane w nowatorskiej technologii, o świetnej aerodynamice boxy norweskiego producenta : Packline, boxy najbardziej znanej firmy produkującej bagażniki : Thule, czy cechujące się również doskonałą aerodynamika boxy Whispbar.

 Wypożyczamy również tzw. bagażniki bazowe / belki poprzeczne /, na których dopiero można zamontować boxa. Jest to propozycja szczególnie dla osób jeżdżących samochodami służbowymi, które często są zmieniane, lub dla osób sprzedających w najbliższym czasie swój samochód - w takich przypadkach zakup bagażnika bazowego kosztującego kilkaset złotych nie zawsze jest uzasadniony.

  Wypożyczenie możliwe jest tylko w siedzibie naszej firmy w Kozach, wypożyczany sprzęt montujemy osobiście na samochodzie klienta. W miarę możliwości staramy się dobrać boxa w ten sposób, aby był dostosowany do wymagań klienta zarówno pod względem tego, co ma być w nim przewożone, jak i kolorystycznie.

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl