Facebook Allegro Google+
Kategorie wpisów

Boks na tył samochodu - Menabo NEKKAR

Box na platformę Menabo Nekkar - rozwiązania techniczne

Menabo jest marką z długoletnim doświadczeniem w branży bagażników samochodowych montowanych na hak, tylną klapę jak również na dach. Pochodzi z Włoch i jest jednym z największych producentów akcesoriów samochodowych na świecie.

Box na platformę Menabo Nekkar jest idealna alternatywą dla boksów montowanych na bagażniku bazowym na dachu. Zaletą tego systemu jest wygodny załadunek, dzięki czemu nie dźwigasz bagażu na dach samochodu lub gdy na dachu zamontowane są np. rowery. Ogromną rolę gra również aerodynamika. Box umieszczony z tyłu auta nie stawia oporów powietrza w porównaniu do boxów dachowych.

Pojemność 300 L oferuje przestrzeń bagażową, którą można porównać do rzeczywistej przestrzeni bagażnika samochodu klasy kompakt. Taka wielkość pozwoli spakować wszystkie niezbędne akcesoria np. sanki, kaski i buty narciarskie dla całej rodziny, a także sprzęt biwakowy i artykuły plażowe.

Box na platformę Menabo Nekkar pasuje do platformy rowerowej Menabo Project Tilting (z płaskim dnem), po zdjęciu pałąka z ramionami na rowery. Kiedy go nie używasz po prostu go zdejmij z bagażnika – wtedy zwalnia przestrzeń do przewozu rowerów.

W zestawie znajduje się zestaw montażowy, dzięki któremu umieścisz ten box na bagażniku rowerowy montowanym na hak. Box na platformę Menabo Nekkar jest zamykany na kluczyk. To sprawia, że będziesz spokojny o bezpieczeństwo swojego bagażu w trakcie jazdy i podczas postoju. Certyfikaty TUV i GS dodatkowo podkreślają bezpieczeństwo użytkowania tego boksa.

Menabo dba o jakość swoich produktów. Boks na platformę na hak Nekkar jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS, trwałego i lekkiego, odpornego również na działanie czynników zewnętrznych.


 • wymiary: 115x54x57,4 cm, 10 kg
 • pojemność: 300 litrów
 • ładowność: 45 kg
 • idealna alternatywa dla boksów dachowych. Zaletą tego systemu jest wygodny załadunek dzięki czemu nie dźwigamy bagażu na dach samochodu lub gdy na dachu zamontowane są np. rowery
 • pasuje do większości platform rowerowych Menabo: 1) Race 3 / Race 4 i 2) Project Tilting 3
 • nieużywany box można w każdej chwili zdjąć i korzystać z platformy rowerowej
 • w komplecie zestaw montażowy do platformy
 • zamykany na kluczyk
 • wykonany z trwałego tworzywa ABS odpornego na działanie czynników zewnętrznych, lekkiego i trwałego
 • bagażnik posiada certyfikat TUV, GS
 • 2 lata gwarancji
  Do zamontowania boxu wymagana jest PLATFORMA rowerowa (produkty powiązane)

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl