Facebook Allegro Google+
Kategorie wpisów

Uebler I31

Uebler I31 to platforma z nowej serii uchwytów rowerowych niemieckiego producenta wyróżniająca się nowym innowacyjnym typem montażu IQ, aby zamontować platformę wystarczy wsunąć ją na kulę haka i zatrzasnąć opuszczając ją w dół. IQ jest to jeden z najszybszych systemów montażu jest wyjątkowo prosty w użyciu i pewnie zabezpiecza cały uchwyt na kuli haka samochodu.

Dodatkowo lekka i nowoczesna konstrukcja pozwala na szybkie złożenie platformy do kompaktowych rozmiarów małej walizki. Model ten został przystosowany również do przewozu rowerów elektrycznych ( E-BIKE ) oraz rowerów typu FatBike. Wszystkie przewożone rowery jak i sama platforma są zabezpieczone zamkami chroniącymi przed kradzieżą a 3 letnia gwarancja potwierdza wysoką jakość wykonania.

Platforma rowerowa Uebler I31 posiada ładowność do 54 kg i została wyprodukowana w Niemczech przy użyciu bardzo wytrzymałych i jakościowych materiałów.

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl