Facebook Allegro Google+
Kategorie wpisów

Promocja produktów marki Thule

 Firma Thule do niedawna kojarzona głównie z branżą motoryzacyjną od kilku lat sukcesywnie zmienia swój asortyment. Na dzień dzisiejszy to bardzo szeroka gama produktów związana z aktywnym spędzaniem wolnego czasu. Spędzanie urlopu, czy krótki wyjazd na rowery, spływ kajakowy nieodzownie łączą się z koniecznością bezpiecznego i wygodnego przewiezienia potrzebnego sprzętu.

 Naprzeciw tym potrzebom wychodzą doskonale zaprojektowane, bardzo bezpieczne, łatwe i przyjazne w użytkowaniu bagażniki firmy Thule. W pierwszej kolejności to cała gama, doskonale komponujących się z liniami współczesnych samochodów boxów samochodowych. Począwszy od jedynego w swoim rodzaju ekskluzywnego boxa Thule Excellence , przez najbardziej aerodynamiczne boxy Thule Dynamic , wyższe, bardzo pojemne z linii Thule Motion XT aż do bardzo praktycznych i ekonomicznych boxów z linii Thule Touring.

 Wielu z nas nie wyobraża sobie wakacji bez dwóch kółek. Najbardziej wygodną i bezpieczną formą transportu rowerów jest umieszczenie ich na platformie rowerowej montowanej na haku samochodu. Firma Thule proponuje tutaj całą game rozwiązań. Zaczynając od kompaktowych, składanych, zajmujących mało miejsca platform Thule Easy Fold , najbardziej ekskluzywne, dające możliwość przewiezienia do 4 rowerów platformy Thule Euroclasic, nieco mniejsze Thule Velocompact  po wygodne i ekonomiczne platformy Thule Euro Ride. Rowery możemy również przewieźć na dachu samochodu. Doskonale nadadzą się do tego mające 20 kg ładowności uchwyty Thule Pro Ride / Thule 598 / występujące również w wersji czarnej oraz sprawdzone, stalowe uchwyty Thule Free Ride / Thule 532 /

 Narty możemy przewozić w boxie, ale również uchwytach narciarskich - dedykowanym do wyższych samochodów uchwycie Thule Extender po uchwyty z serii Thule Snowpack na różna liczbę par nart i desek snowboardowych.

 To wszystko możemy zamontować na dachu samochodu pod warunkiem, że wcześniej zamontujemy tzw. bagażnik bazowy / belki poprzeczne /. Bagażniki bazowe firmy Thule cechuje dbałość o bezpieczeństwo, świetne dopasowanie do modelu auta i nienaganna aerodynamika oraz łatwość montażu. Wypłaszczone, aluminiowe belki Thule Wingbar stawiają mały opór - są relatywnie "ciche" podczas jazdy. Bardzo estetycznie prezentują się na samochodzie z miejscami fabrycznymi do montażu bagażników bazowych oraz z relingami zintegrowanymi bagażniki bazowe Thule Wingbar Edge - zawarte między relingami auta lub zakończone na  " półokrągło ".

Przed złożeniem zamówienia na stronie internetowej prosimy o kontakt w celu otrzymania kodu rabatowego 10%. Promocyjny rabat ważny jest również przy zakupach w sklepie stacjonarnym. Sklep Kozy ul. Bielska 164 Zapraszamy!

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl