Facebook Allegro Google+
Kategorie wpisów

Rowery elektryczne

"Wspomaganie" jest tutaj kluczowym słowem. Rower elektryczny nie jest pojazdem, który porusza się bez zaangażowania pracy naszych mięśni.Nasz wysiłek może być jedynie w różnym stopniu ograniczony. Z panelu znajdującego się na kierownicy możemy sterować pracą układu elektrycznego, w skład którego wchodzą silnik, akumulator oraz kontroler i sprawić, aby od 20 do 80 % energii potrzebnej do pedałowania pochodziło z pracy silnika.

   Wyposażenie roweru we wspomaganie elektryczne sprawia, że możemy zaplanować dłuższe wycieczki. Energia zgromadzona w akumulatorze pozwala na jazdę ze wspomaganiem na dystansie od 50 do ponad 100 km. Ile to będzie konkretnie zależy od kilku czynników : stopnia wspomagania, którego używamy, ukształtowania terenu, masy rowerzysty.

  Rower elektryczny staje się cenionym środkiem lokomocji w dojeździe do pracy w dużych aglomeracjach miejskich, pozwalając niejednokrotnie szybciej dotrzeć do celu niż w przypadku poruszania się samochodem. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które z różnych przyczyn znajdują się aktualnie w gorszej kondycji fizycznej.

  Do niedawna wyposażenie rowerów górskich we wspomaganie elektryczne wydawało mi się pewną sprzecznością  - do czasu wizyty w naszej firmie zaawansowanej wiekowo osoby poszukującej górskiego roweru elektrycznego. Człowiek ten stwierdził, że zawsze znajdował upodobanie w jeździe " po górach " , jazda  " po płaskim "  nigdy nie sprawiała mu takiej radości. Czy w przypadku osoby, która ukończyła 70 lat życia i chce jeździć na rowerze po terenie mocno " pofałdowanym " wyposażenie roweru górskiego we wspomaganie elektryczne może nadal wydawać się abstrakcyjnym pomysłem ?

  Straszny " tak zimy " oraz " arktyczne mrozy " , którymi to pojęciami nie wiedzieć czemu opisuje się rzeczywistości , że w lutym spadło kilka cm śniegu, a temperatura spadła do - 10 , czy - 15 stopni Celsjusza pewno szybko się skończą i nieuchronnie nadejdzie wiosna, dłuższe dni i wyższe temperatury - krótko mówiąc czas na rower !

 Zapraszamy do naszej firmy na jazdę testową na rowerze elektrycznym, może się okazać, że dla wielu będzie to ekscytujące doświadczenie i zechcą zmienić swój rower na erower !

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl