Facebook Allegro Google+
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

jak dobrać bagażnik samochodowy

 

Wypożyczalnia bagażników

Uprawianie sportu lub aktywny wypoczynek często wiążą się z wykorzystaniem sprzętu, który – ze względu na swoje rozmiary – nie mieści się do bagażnika samochodu osobowego. Przykładem są narty backcountry, kajak czy rowery – zwłaszcza jeśli na wyprawę wybiera się więcej osób. Rozwiązaniem problemu z transportem jest odpowiednio dobrany bagażnik, przystosowany do przewozu takiego wyposażenia. Do dyspozycji są bagażniki dachowe typu box, a także specjalne uchwyty rowerowe i uchwyty do nart. To produkty wykonane z myślą o transporcie sprzętu sportowego i rekreacyjnego na dachu samochodu lub też na jego haku, klapie czy kole zapasowym.

Markowe boxy dachowe są kosztowne, a po sezonie wymagają zorganizowania sporej ilości miejsca do przechowania. Nasza wypożyczalnia bagażników to doskonała alternatywa dla drogiego i problematycznego zakupu. Oferujemy wszystkie typy bagażników oraz uchwyty na narty i platformy rowerowe. Możesz je wypożyczyć na atrakcyjnych warunkach cenowych.

Możliwość wynajęcia bagażnika to znacznie prostsze i bardziej ekonomiczne rozwiązanie, jeśli przygotowujesz się do jednorazowej wyprawy. Koszt wynajmu to zazwyczaj kilkanaście złotych za dobę, co tylko nieznacznie podnosi koszty wyprawy, a z pewnością eliminuje problem transportu. Oferujemy rozmaite modele bagażników, przystosowane do przewozu od jednego do czterech rowerów i do sześciu kompletów nart. Oferujemy też różne boxy dachowe i bagażniki do przewozu sprzętu wodnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl