Facebook Allegro Google+


Nosidełka turystyczne

Turystyka piesza to jedna z popularnych form spędzania wolnego czasu. Na wspólne wyprawy po lasach lub w bardziej urozmaiconym, pagórkowatym terenie wybierają się również rodzice z małymi dziećmi. To doskonały sposób na zacieśnianie rodzinnych więzi. Ta forma aktywności pozwala rodzicom cieszyć się sportem również, kiedy w domu pojawi się dziecko. Warto jednak pamiętać, że maluchy nie zawsze są w stanie dotrzymać kroku dorosłym. Dlatego na takie wspólne rodzinne wycieczki polecamy rewelacyjne nosidełka turystyczne. Kilka modeli o różnej konstrukcji znajdziesz w sklepie. Oferuje je również nasza wypożyczalnia sprzętu turystycznego dla dzieci.

Nosidełka turystyczne to specjalne krzesełka umieszczone na lekkim, aluminiowym stelażu. Jest on przystosowany do zakładania na plecy – na podobieństwo plecaka turystycznego. Dodatkowa, rozkładana podpórka umożliwia stabilne postawienie konstrukcji na podłożu. Siedzisko wyposażono w specjalne, regulowane szelki, którymi możesz przypiąć malucha tak jak w foteliku samochodowym. Nosidełka turystyczne mają też dodatkowe, zapinane kieszenie idealne na różne drobiazgi – np. przekąskę czy butelkę z napojem.

Deuter Kid Comfort 2 Deuter Kid Comfort 2
Producent: Deuter
Cena: 1 139,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Deuter Kid Comfort 3 Deuter Kid Comfort 3
Producent: Deuter
Cena: 1 359,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Deuter Kid Comfort Air Deuter Kid Comfort Air
Producent: Deuter
Cena: 999,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Guto Deluxe Guto Deluxe
Producent: Guto
Cena: 399,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Phil&Teds Escape Phil&Teds Escape
Producent: Phil&Teds
Cena: 1 087,00 zł
1pxzobacz więcej
Thule Sapling Elite Thule Sapling Elite
Producent: Thule
Cena: 1 499,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

chanel-logos1

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

1px do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl