Facebook Allegro Google+
Opcje przeglądania
Producent
Dostępność
Cena
  • od
    do

 

Nartorolki

Nartorolki to podstawowy sprzęt do uprawiania skikingu. Jest on połączeniem tradycyjnych nart zimowych z rolkami, czyli rodzajem nart na niewielkich kółkach. Takie rozwiązanie pozwala na poruszanie się technikami narciarskimi po suchym podłożu. Może nim być utwardzona droga lub asfaltowa szosa. Nartorolki dopiero zdobywają popularność. Warto się nimi jednak zainteresować, ponieważ są doskonałą alternatywą dla roweru i nart. Ich zaletą są niewielkie rozmiary, dlatego nie wymagają miejsca do przechowywania i są wygodne w transporcie. Podczas wyjazdów turystycznych sprawdzi się klasyczny uchwyt narciarski na dachu samochodu, który również znajdziesz w naszym sklepie. Mniejsze modele zmieszczą się również do tradycyjnego bagażnika.

Nartorolki zapewniają wiele korzyści dla organizmu. Poprawiają ogólną wydolność, sprzyjają kontroli równowagi oraz harmonijnemu rozwojowi większości grup mięśniowych. Są doskonałym wyborem dla osób, które chcą zgubić nadwagę, a co ważniejsze, można na nich jeździć przez 12 miesięcy w roku, jeśli znajdą się pozbawione śniegu trasy. Nartorolki, które oferujemy w naszym sklepie, są przeznaczone do jazdy tradycyjnej, jak i do uprawiania tego sportu w warunkach terenowych. Wybór odpowiedniego modelu jest uzależniony od możliwości, jakie oferuje okolica, a także od doświadczenia użytkownika.

Skike V9 FIRE 200 Skike V9 FIRE 200
Producent: SKIKE
Cena: 2 089,00 zł

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl