Facebook Allegro Google+

 

Sprzęt telemarkowy oraz do innych stylów narciarskich

Narciarstwo to ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu podczas zimowych weekendów, zarówno w gronie rodzinnym, jak i w towarzystwie przyjaciół. Uprawianie tego sportu przyczynia się też do poprawy kondycji i zwiększa odporność organizmu. Na nartach mogą jeździć już małe dzieci. Dzięki nim ćwiczą zmysł równowagi, koordynację ruchową i hartują swoje ciało. Wypad na narty wymaga jednak odpowiedniego wyposażenia. Powinno ono być dostosowane zarówno do wieku sportowca-amatora, jak i do poziomu jego umiejętności oraz preferowanego stylu. W tej kategorii zgromadziliśmy bogaty wybór sprzętu dla każdego, bez względu na płeć, wiek czy doświadczenie.

Polecamy między innymi sprzęt telemarkowy, narty skitourowe, śladowe, narty backcountry oraz bogaty wybór obuwia do różnych stylów narciarskich. Jeśli preferujesz narciarstwo w stylu Sondre Norheima, w naszym asortymencie znajdziesz profesjonalne narty telemarkowe z wiązaniami jedynie w przedniej części buta. Mamy też bogaty wybór wiązań do tych nart oraz do innych modeli.

Jeśli poszukujesz obuwia, polecamy markowe buty skitourowe, a także buty backcountry w szerokim wyborze rozmiarów. Jeśli wybierasz się na narty samochodem, zapraszamy też do poznania asortymentu bagażników. Znajdziesz w nim uchwyty narciarskie, dzięki którym wygodnie przetransportujesz sprzęt na dachu samochodu. Dla osób, które nie mają doświadczenia w doborze wyposażenia, przygotowaliśmy propozycje gotowych zestawów, które pomogą w zakupie najbardziej optymalnego wyposażenia.

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl