Facebook Allegro Google+
Opcje przeglądania

 

Buty trekkingowe

Trekking to ciekawa odmiana turystyki pieszej. Jej wyjątkową zaletą jest dostępność dla każdego. Na szlaki trekkingowe może się udać cała rodzina, począwszy od kilkuletnich dzieci, aż po seniorów. Podstawowym warunkiem jest dostosowanie stopnia trudności oraz długości trasy do własnych możliwości. Na trekking można się wybrać np. w wyższe partie gór albo na trasę dookoła własnej miejscowości, po płaskim terenie i utwardzonej drodze. Wyłącznie od uczestnika zależy, jak długo i gdzie będzie wędrował.

Aby wycieczka była udana i satysfakcjonująca, konieczne są odpowiednie buty trekkingowe. Długi marsz jest obciążeniem dla stóp i kręgosłupa, dlatego tak ważne są solidne podeszwy i odpowiednie, oddychające materiały. Buty trekkingowe z naszej kolekcji wyróżniają się wysoką wytrzymałością. Są też przystosowane do długich wypraw, podczas których chronią nogi przed urazami o ostre kamienie. Na uwagę zasługuje wzmocniony czubek, który chroni palce stóp przed uderzeniem. Buty trekkingowe wyróżnia niewielka masa i duża elastyczność, dzięki której dobrze dopasowują się do stóp. Jeśli wybierasz się na trekking z dzieckiem, polecamy również specjalne nosidełka turystyczne. Takie wygodne krzesełko możesz założyć na plecy i nieść swoje dziecko nawet przez wiele kilometrów. Nosidełka znajdziesz również w naszej wypożyczalni.

Alpina Prima Mid Alpina Prima Mid
Producent: Alpina
Cena: 499,00 zł
zobacz więcej
Alpina Royal Alpina Royal
Producent: Alpina
Cena: 379,00 zł
zobacz więcej

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl