Facebook Allegro Google+

jak dobrać bagażnik samochodowy

 

Boxy dachowe

Boxy dachowe to jedna z najwygodniejszych form przewożenia sprzętu turystycznego oraz innych rodzajów bagażu na duże odległości. Wielkość montowanych na dachu pojemników sprzyja umieszczaniu w nich długich przedmiotów, takich jak narty czy wędki, a także deski do pływania. To rozwiązanie umożliwiające transport rzeczy, które nie mieszczą się w kabinie pojazdu lub nie mogą być w niej przewożone z uwagi na liczbę pasażerów. W razie potrzeby we wnętrzu takiego pojemnika można przewozić tradycyjne bagaże, namiot, wyposażenie turystyczne a nawet prowiant. Szczelna pokrywa chroni zawartość przed opadami deszczu i silnymi podmuchami wiatru, na jakie bagaż jest narażony podczas jazdy.

Boxy dachowe, które oferujemy są wykonane z trwałych i lekkich materiałów. Dzięki temu dobrze znoszą intensywne użytkowanie. Wyróżniają je też atrakcyjne wzornictwo oraz opływowe kształty. Samochody wyposażone w takie bagażniki dachowe nie tracą właściwości aerodynamicznych. Polecamy boxy o różnej pojemności i kształcie. Atutem poszczególnych modeli jest system mocowania, który pozwala na dostosowanie rozstawu uchwytów do szerokości belek bazowych. Polecamy boxy dachowe znanych producentów, odporne na uszkodzenia i promieniowanie UV oraz posiadające certyfikaty TUV/GS. W asortymencie znajdziesz nie tylko modele o różnych kształtach, ale też interesującej kolorystyce, dzięki czemu dopasujesz bagażnik do każdego koloru lakieru pojazdu. Po wyposażenie tego rodzaju zaprasza też wypożyczalnia bagażników. Oferujemy w niej boxy Inter Pack Traxer, Taurus i inne na korzystnych warunkach cenowych.

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl