Facebook Allegro Google+

jak dobrać bagażnik samochodowy

Bagażniki dachowe – Bielsko-Biała

Turystyka i czynny wypoczynek często oznaczają podróż w okolice, które są atrakcyjne przyrodniczo, historycznie lub też po prostu sprzyjają realizowaniu konkretnej formy aktywności. Dobrym przykładem jest narciarstwo, które uprawiać można wyłącznie w górzystych rejonach. Odpowiedniego miejsca wymaga też trekking, sporty wodne czy kolarstwo górskie. Od wielu lat jest popularne zwiedzanie innych krajów na rowerze. Przewiezienie sprzętu sportowego, takiego jak narty, rower czy deska surfingowa, we wnętrzu samochodu jest zazwyczaj niemożliwe. Dlatego dla zmotoryzowanych turystów, amatorów narciarstwa i innych form aktywnego wypoczynku przygotowaliśmy bogatą ofertę bagażników samochodowych.

W asortymencie znajdziesz wiele modeli, które są przystosowane do przewożenia różnych rodzajów sprzętu. Oferujemy proste w montażu uchwyty rowerowe, które zagwarantują możliwość stabilnego i bezpiecznego przewiezienia sprzętu na dachu pojazdu. Oferujemy też uchwyty narciarskie oraz zamknięte boxy dachowe. Możesz do nich zapakować zarówno sprzęt narciarski, jak i wędki, deskę surfingową oraz inne drobne akcesoria. Polecamy też rewelacyjne boxy i bagażniki rowerowe na hak montowane z tyłu pojazdu. Zależnie od tego, jaki rodzaj sprzętu chcesz przewozić, u nas wybierzesz odpowiedni model bagażnika. Jeśli planujesz jednorazową wyprawę i nie chcesz inwestować w wyposażenie, zapewni Ci je nasza wypożyczalnia bagażników. Oferujemy bagażniki dachowe do transportu rowerów, do przewożenia sprzętu wodnego i nart dostosowane do każdej marki i modelu samochodu.

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl