Facebook Allegro Google+
Opcje przeglądania
Dostępność

 

Skutery elektryczne

Skutery elektryczne są rewelacyjnym środkiem transportu w zatłoczonych miastach. Szczególnie sprawdzają się w centrach i starszych dzielnicach, w których przedzieranie się wąskimi uliczkami wymaga wprawy oraz cierpliwości. Skuter to również idealny pojazd podczas letniego wypadu za miasto. Nie rozwija wprawdzie wielkich prędkości, ale jest komfortowy, łatwy w prowadzeniu i nie wymaga pedałowania, jak rowery elektryczne. Jego zaletą jest uniezależnienie od paliwa, dzięki czemu pojazd jest ekologiczny i nie emituje spalin. Ładowanie akumulatora wymaga dostępu do gniazdka elektrycznego, bez potrzeby wizyty w serwisie czy na stacji paliw.

Jeśli poszukujesz alternatywnego dla samochodu, wygodnego środka transportu, postaw na skutery elektryczne w wersji dwukołowej lub trzykołowej. Te drugie są znacznie stabilniejsze i doskonale sprawdzą się w przypadku osób starszych lub młodych amatorów podróżowania. Poszczególne modele różnią się też takimi cechami jak maksymalna rozwijana prędkość czy pojemność i czas użytkowania akumulatora. Typowe modele osiągają prędkości powyżej 40 km/h, a na jednym ładowaniu mogą przejechać ponad 40 km. Podczas wyboru skutera warto przede wszystkim zwrócić uwagę na jego zasięg. Rozładowanie akumulatora w trasie może być poważnym problemem, bowiem trudno znaleźć ogólnie dostępne gniazdko elektryczne, a czas ładowania wynosi ponad 6 godzin.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl