Facebook Allegro Google+


Nosidełka turystyczne

Turystyka piesza to jedna z popularnych form spędzania wolnego czasu. Na wspólne wyprawy po lasach lub w bardziej urozmaiconym, pagórkowatym terenie wybierają się również rodzice z małymi dziećmi. To doskonały sposób na zacieśnianie rodzinnych więzi. Ta forma aktywności pozwala rodzicom cieszyć się sportem również, kiedy w domu pojawi się dziecko. Warto jednak pamiętać, że maluchy nie zawsze są w stanie dotrzymać kroku dorosłym. Dlatego na takie wspólne rodzinne wycieczki polecamy rewelacyjne nosidełka turystyczne. Kilka modeli o różnej konstrukcji znajdziesz w sklepie. Oferuje je również nasza wypożyczalnia sprzętu turystycznego dla dzieci.

Nosidełka turystyczne to specjalne krzesełka umieszczone na lekkim, aluminiowym stelażu. Jest on przystosowany do zakładania na plecy – na podobieństwo plecaka turystycznego. Dodatkowa, rozkładana podpórka umożliwia stabilne postawienie konstrukcji na podłożu. Siedzisko wyposażono w specjalne, regulowane szelki, którymi możesz przypiąć malucha tak jak w foteliku samochodowym. Nosidełka turystyczne mają też dodatkowe, zapinane kieszenie idealne na różne drobiazgi – np. przekąskę czy butelkę z napojem.

Deuter Kid Comfort 2 Deuter Kid Comfort 2
Producent: Deuter
Cena: 909,00 zł
szt.
zobacz więcej
Deuter Kid Comfort 3 Deuter Kid Comfort 3
Producent: Deuter
Cena: 1 089,00 zł
szt.
zobacz więcej
Deuter Kid Comfort Air Deuter Kid Comfort Air
Producent: Deuter
Cena: 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
Guto Classic Guto Classic
Producent: Guto
Cena: 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
Guto Deluxe Guto Deluxe
Producent: Guto
Cena: 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
Phil&Teds Escape Phil&Teds Escape
Producent: Phil&Teds
Cena: 1 087,00 zł
zobacz więcej
Phil&Teds Metro Phil&Teds Metro
Producent: Phil&Teds
Cena: 912,00 zł
zobacz więcej
Thule Sapling Elite Thule Sapling Elite
Producent: Thule
Cena: 1 299,00 zł
szt.
zobacz więcej

Obsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuObsługa bankuDotacje UE

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl